Harmonogram

Rodzaj wsparcia Data Godziny Adres realizacji
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 08.01.2019 14:00-19:45 Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 10.01.2019 13:00-18:45 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 15.01.2019 14:00-19:45 ul. Źródlana, 11-036 Gietrzwałd
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 16.01.2019 14:00-19:45 Kiwity 2 , 11-106 Kiwity
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 17.01.2019 14:00-19:45 Dąbrówka 46a, 06-232 Dąbrówka
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 04.02.2019 14:00-19:45 ul. Wojska Polskiego 9D, 12 – 250 Orzysz
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 06.02.2019 14:00-19:45 ul. Źródlana, 11-036 Gietrzwałd
Seminaria informacyjno-wdrożeniowe 13.02.2019 14:00-19:45 ul. Wojska Polskiego 9D, 12 – 250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 14.01.2019;
05.02.2019;
12.02.2019;
19.02.2019;
26.02.2019;
05.03.2019
14:00-20:30 Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Warsztaty Efektywnej Nauki 17.01.2019;
07.02.2019;
13.02.2019;
20.02.2019;
27.02.2019;
06.03.2019
14:00-20:30 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty Efektywnej Nauki 04.02.2019;
11.02.2019;
19.02.2019;
26.02.2019;
06.03.2019;
11.03.2019
14:00-20:30 Kiwity 2 , 11-106 Kiwity
Warsztaty Efektywnej Nauki 05.02.2019;
12.02.2019;
19.02.2019;
26.02.2019;
05.03.2019;
12.03.2019
14:00-20:30 ul. Źródlana, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki 07.02.2019;
14.02.2019;
21.02.2019;
28.02.2019;
07.03.2019;
14.03.2019
14:00-20:30 Dąbrówka 40, 06-232 Dąbrówka
Warsztaty Efektywnej Nauki 11.02.2019;
18.02.2019;
25.02.2019;
11.03.2019;
18.03.2019;
25.03.2019
14:00-20:30 ul. Źródlana, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki 11.02.2019;
18.02.2019;
25.02.2019;
11.03.2019;
18.03.2019;
25.03.2019
14:00-20:30 ul. Wojska Polskiego 9D, 12 – 250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 20.02.2019;
27.02.2019;
04.03.2019;
11.03.2019;
18.03.2019;
25.03.2019
14:00-20:30 ul. Wojska Polskiego 9D, 12 – 250 Orzysz
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC 02.04.2019;
04.04.2019;
09.04.2019;
25.04.2019;
30.04.2019
14:00 – 20:30 Kiwity 63A , 11-106 Kiwity
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC 03.04.2019;
10.04.2019;
16.04.2019;
07.04.2019;
14.04.2019
14:00 – 20:30 ul. Źródlana 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC 09.04.2019;
16.04.2019;
07.04.2019;
14.04.2019;
21.04.2019
14:00 – 20:30 ul. Giżycka 16, 12 – 250 Orzysz
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC 09.04.2019;
16.04.2019
14:00 – 20:30 Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Warsztaty pracy metodą eksperymentu w oparciu o narzędzia TOC 14.05.2019;
21.05.2019;
28.05.2019
14:00 – 20:30 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Szkolenie dla nauczycieli z zakresu indywidualizacji pracy z uczniem  z SPE 16.09.2019;
23.09.2019;
30.09.2019
14:00-20:30 ul. Leśna 1,  11-034 Stawiguda
Szkolenie dla nauczycieli z zakresu indywidualizacji pracy z uczniem  z SPE 07.10.2019;
14.10.2019
14:00-20:30 ul. Źródlana 1,  11-036 Gietrzwałd
Warsztaty z zakresu technik multimedialnych dla nauczycieli 18.09.2019;
25.09.2019;
02.10.2019;
09.10.2019;
16.10.2019;
23.10.2019
14:00-19:45 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty z zakresu technik multimedialnych dla nauczycieli 30.09.2019;
07.10.2019;
14.10.2019;
21.10.2019;
28.10.2019;
04.11.2019
14:15-20:00 ul. Leśna 1,  11-034 Stawiguda
Szkoła Podstawowa im. mjr Henryka Sucharskiego w Orzyszu
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 07.05.2019; 09.05.2019;
14.05.2019;
16.05.2019;
24.05.2019;
28.05.2019;
30.05.2019;
04.06.2019;
11.06.2019;
18.06.2019;
19.09.2019;
26.09.2019;
03.10.2019;
05.10.2019;
10.10.2019;
19.10.2019;
26.10.2019;
16.11.2019
13:45-14:30,
09:00-11:15
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki II gr.: 14.05.2019; 21.05.2019;
28.05.2019;
04.06.2019;
11.06.2019;
18.06.2019;
04.10.2019;
11.10.2019;
18.10.2019;
19.10.2019;
08.11.2019;
15.11.2019;
22.11.2019;
06.12.2019
12:50-14:20, 10:00-14:00, 12:50-13:35 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr.: 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019; 26.09.2019; 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 31.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019;
12.12.2019
11:35-13:05,
12:45-14:15
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające I gr.: 15.05.2019; 22.05.2019;
29.05.2019;
05.06.2019;
26.09.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019
14:30-15:15 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające II gr.: 13.05.2019; 20.05.2019;
27.05.2019;
03.06.2019;
10.06.2019;
19.09.2019;
26.09.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
12.12.2019;
09.01.2020;
16.01.2020
12:50-13:35, 07:15-08:00 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze I gr.: 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020 13:45-14:30 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze II gr.: 15.05.2019; 22.05.2019;
29.05.2019;
05.06.2019;
26.09.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
12.12.2019;
19.12.2019;
09.01.2020;
16.01.2020;
06.02.2020
13:45-14:30 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze III gr.: 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019; 25.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2019; 05.02.2020 13:45-14:30 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 13.05.2019; 20.05.2019; 03.06.2019; 10.06.2019; 17.06.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020;
27.02.2020
13:45-14:30,
14:40-15:25
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 10.10.2019;
17.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
12.12.2019;
09.01.2020;
16.01.2020;
06.02.2020;
13.02.2020;
20.02.2020;
27.02.2020;
05.03.2020;
12.03.2020;
19.03.2020
12:50-13.35 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 20.05.2019;
27.05.2019;
03.06.2019;
10.06.2019;
11.09.2019;
18.09.2019;
25.09.2019;
02.10.2019;
09.10.2019;
16.10.2019;
23.10.2019;
30.10.2019;
06.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
04.12.2019
12:35-14:05,
13:35-14:20
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
19.12.2019;
09.01.2020;
16.01.2020;
06.02.2020;
13.02.2020;
20.03.2020;
27.02.2020;
05.03.2020
14:30-16:00,
14:30-15:15
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 14.10.2019;
21.10.2019;
18.11.2019;
25.11.2019;
09.12.2019;
16.12.2019;
13.01.2020;
03.02.2020;
10.02.2020;
17.02.2020;
24.02.2020;
02.03.2020;
09.03.2020
13:35-15:05,
13:35-14:20
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 07.10.2019;
14.10.2019;
28.10.2019;
04.11.2019;
18.11.2019;
25.11.2019;
02.12.2019;
09.12.2019;
16.12.2019;
13.01.2020;
03.02.2020;
10.02.2020;
24.02.2020;
02.03.2020;
09.03.2020
12:50-13:35 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 09.10.2019;
16.10.2019;
30.10.2019;
06.11.2019;
13.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
04.12.2019;
11.12.2019;
08.01.2020;
15.01.2020;
05.02.2020;
12.02.2020;
19.02.2020;
26.02.2020;
04.03.2020;
11.03.2020
11:50-12:35 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 30.09.2019;
07.10.2019;
14.10.2019;
18.10.2019;
19.10.2019;
21.10.2019;
28.10.2019;
04.11.2019;
12.11.2019;
18.11.2019;
23.11.2019;
25.11.2019;
09.12.2019
12:45-14:15, 16:00-17:45, 14:00-17:15 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 17.09.2019;
24.09.2019;
01.10.2019;
08.10.2019;
15.10.2019;
22.10.2019;
29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019;
22.11.2019;
23.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019
14:30-16:00,
17:30-18:30, 08:30-10:00
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 19.09.2019;
26.09.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
22.11.2019;
23.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
12.12.2019
14:30-16:00,
18:25-20:05,
10:05-11:35
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 24.09.2019;
01.10.2019;
08.10.2019;
15.10.2019;
22.10.2019;
29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2020;
14.01.2020
12:45-14:25 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 25.09.2019;
02.10.2019;
09.10.2019;
16.10.2019;
23.10.2019;
30.10.2019;
06.11.2019;
13.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
04.12.2019;
11.12.2019;
18.12.2019;
08.01.2020;
15.01.2020
12:45-14:25 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 25.09.2019;
02.10.2019;
09.10.2019;
16.10.2019;
23.10.2019;
30.10.2019;
06.11.2019;
13.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
04.12.2019;
11.12.2019;
18.12.2019;
08.01.2020;
15.01.2020
12:45-14:25 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 26.09.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
12.12.2019;
19.12.2019;
09.01.2019;
16.01.2020
12:45-14:25 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 01.10.2019;
08.10.2019;
15.10.2019;
22.10.2019;
29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2020;
14.01.2020;
17.01.2020
12:45-14:25 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 26.10.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
12.12.2019;
19.12.2019;
09.01.2020;
16.01.2020
12:45-14:25 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2020;
14.01.2020;
18.02.2020;
25.02.2020;
03.03.2020;
10.03.2020
12:45-14:30 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 09.10.2019;
16.10.2019;
23.10.2019;
30.10.2019;
06.11.2019;
13.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
04.12.2019;
11.12.2019;
18.12.2019;
08.01.2020;
15.01.2020;
12.02.2020;
19.02.2020
14:30-16:00 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 12.12.2019;
19.12.2019;
09.01.2020;
16.01.2020;
06.02.2020;
13.02.2020;
20.02.2020;
27.02.2020;
05.03.2020
14:30-16:00 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 12.02.2020;
19.02.2020;
26.02.2020;
04.03.2020
12:45-14:15 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 13.02.2020;
20.02.2020;
27.02.2020;
05.03.2020
12:45-15:55, 12:45-14:15 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 28.02.2020;
06.03.2020
12:50-14:20,
14:30-16:00
Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki 10.02.2020;
17.02.2020;
02.03.2020;
06.03.2020;
09.03.2020
12:45-14:15, 14:00-15:45, 10:00-13:00 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 19.09.2019;
26.09.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019
12:40-14:15 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 25.09.2019;
02.10.2019;
09.10.2019;
16.10.2019;
23.10.2019;
30.10.2019;
06.11.2019;
13.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
04.12.2019;
11.12.2019;
18.12.2019;
08.01.2020;
15.01.2020;
05.02.2020;
12.02.2020;
19.02.2020;
26.02.2020;
04.03.2020
14:30-15:15 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 17.09.2019;
24.09.2019;
01.10.2019;
08.10.2019;
15.10.2019;
22.10.2019;
29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2020;
14.01.2020;
04.02.2020;
11.02.2020;
18.02.2020;
25.02.2020
13:45-14:30, 07:15-08:00 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 04.10.2019;
11.10.2019;
25.10.2019;
08.11.2019;
22.11.2019;
06.12.2019;
12.12.2019;
19.12.2019;
09.01.2020;
16.01.2020;
06.02.2020;
13.02.2020;
20.02.2020;
27.02.2020;
05.03.2020
13:45-14:30, 14:35-15:20 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 24.09.2019;
01.10.2019;
08.10.2019;
15.10.2019;
22.10.2019;
29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2020;
14.01.2020;
04.02.2020;
11.02.2020;
18.02.2020;
25.02.2020;
03.03.2020
13:45-14:30 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 01.10.2019;
08.10.2019;
15.10.2019;
22.10.2019;
29.10.2019;
05.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2020;
14.01.2020;
04.02.2020;
11.02.2020;
18.02.2020;
25.02.2020;
03.03.2020;
10.03.2020
12:45-13:30 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia interdyscyplinarne 29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019; 26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2019;
14.01.2020
12:45-14:05 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia interdyscyplinarne 18.11.2019;
25.11.2019;
02.12.2019;
09.12.2019; 16.12.2019;
10.02.2020;
17.02.2020;
24.02.2020
12:50-15:50 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Zajęcia interdyscyplinarne 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020 14:30-17:30 Wojska Polskiego 14, 12-250 Orzysz
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Okartowie
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 04.04.2019;
05.04.2019;
09.05.2019;
16.05.2019;
17.05.2019;
23.05.2019;
30.05.2019;
06.06.2019; 07.06.2019;
03.10.2019;
10.10.2019;
17.10.2019;
24.10.2019;
31.10.2019;
07.11.2019;
14.11.2019;
21.11.2019;
28.11.2019;
05.12.2019;
12.12.2019
14:05-14:50 Okartowo 22, 12-250 Orzysz
Zajęcia interdyscyplinarne 25.11.2019;
25.11.2019;
02.12.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 13.01.2020; 03.02.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020
13:10-14:50 Okartowo 22, 12-250 Orzysz
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sząbruku
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze I gr.: 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019; 18.06.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020 12:35-13:20 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze II gr.: 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019; 18.06.2019; 25.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020 13:30-14:15,
12:35-13:20
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające I gr.: 29.05.2019; 05.06.2019; 12.06.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020 12:35-13:20 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające II gr. 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020 13:30-14:15 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020 12:35-13:20,
13:20-14:50
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki II gr.: 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020 12:35-13:20,
12:20-13:50
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr.: 27.05.2019; 03.06.2019; 10.06.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020 07:50-08:35,
11:35-13:05
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki IV gr.: 27.05.2019; 03.06.2019; 10.06.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020 12:35-13:20,
13:30-15:00
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki V gr.: 31.05.2019; 03.06.2019; 07.06.2019; 10.06.2019; 14.06.2019; 17.06.2019; 26.09.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 31.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020 14:20-15:50 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Psychologii Motywacji 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020 12:35-13:20,
13:30-14:15
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 07:30-08:35 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 13:30-14:15 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 12:35-13:20,
13:30-14:15
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020 13:30-14:15 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Psychologii Motywacji 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 12:35-13:20,
13:30-14:15
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztat z elementami integracji sensorycznej 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 13:30-15:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztat z elementami integracji sensorycznej 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 14:30-15:15 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztat z elementami integracji sensorycznej 11.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 15:15-16:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty projektowania i druku 3D 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 18.12.2019; 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020 15:30-17:45 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty projektowania i druku 3D 21.11.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 16.01.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 15:30-17:46 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty projektowania i druku 3D 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 15:45-18:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty projektowania i druku 3D 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 16:30-18:45,
15:40-17:45
ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Gietrzwałdzie
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze I gr.: 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 03.06.2019; 10.06.2019; 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 21.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze II gr.: 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019; 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze I gr.: 15.05.2019; 22.05.2019; 29.05.2019; 05.06.2019; 12.06.2019; 18.09.2019; 25.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze II gr.: 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019; 19.09.2019; 26.09.2019; 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające I gr.: 15.05.2019; 22.05.2019; 29.05.2019; 05.06.2019; 12.06.2019; 18.09.2019; 25.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające II gr.: 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019; 19.09.2019; 26.09.2019. 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające I gr.: 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 03.06.2019; 10.06.2019; 16.09.2019; 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 21.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające II gr. : 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019; 17.09.2019; 24.09.2019; 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020 12:40-14:20 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 16.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 12:40-14:20 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki 27.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020 12:40-14:20 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Efektywnej Nauki 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Zajęcia interdyscyplinarne 02.03.2020; 09.03.2020 12:10-14:20 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Psychologii Motywacji 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020 13:35-15:15 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty Psychologii Motywacji 05.11.2019; 12.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 18.02.2020; 25.02.2020 13:35-15:16 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Warsztaty projektowania i druku 3D 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 14:30-16:10 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Olimpijczyków Polskich w Stawigudzie
Warsztaty programowania typu LEGO WEDO gr. IV: 04.04.2019; 09.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019 12:40-14:10 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Warsztaty programowania typu LEGO WEDO gr. V: 08.05.2019; 15.05.2019, 22.05.2019; 29.05.2019; 05.06.2019; 12.06.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019 12:40-14:10, 12:30-14:00,
12:30-14:45, 13:00-14:30
ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 gr. I: 04.04.2019; 09.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019 13:25-14:55 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 gr. II: 07.05.2019; 14.05.2019; 21.05.2019; 28.05.2019; 04.06.2019; 11.06.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 04.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020 13:30-15:00 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020; 12.03.2020; 19.03.2020; 26.03.2020; 02.04.2020 13:30-14:15 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 16.01.2020; 06.02.2020 12:40-14:15,
12:20-13:50
ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020; 13.03.2020; 20.03.2020; 27.03.2020; 03.04.2020 12:40-13:25 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Warsztaty Efektywnej Nauki 14.10.2019; 21.10.2019; 25.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 08.11.2019; 14.11.2019; 15.11.2019; 18.11.2019; 22.11.2019; 28.11.2019; 02.12.2019; 06.12.2019; 12.12.2019; 16.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2019; 10.01.2019; 13.01.2019; 17.01.2019 12:40-14:15 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Warsztaty Efektywnej Nauki 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 10.03.2020 08:00-08:45 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Warsztaty Efektywnej Nauki 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020 12:40-14:15 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Warsztat z elementami integracji sensorycznej 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 13:30-14:15 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 14:20-15:05 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020 12:40-13:25 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020; 05.03.2020 14:20-15:05 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 14.10.2019; 21.10.2019;  28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020 13:30-15:00,
13:30-14:15
ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 14:20-15:05 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 08:00-08:45 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Zajęcia interdyscyplinarne 18.10.2019; 15.11.2019; 06.12.2019; 10.01.2020 14:15-18:00 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Zajęcia interdyscyplinarne 18.10.2019; 15.11.2019; 06.12.2019; 10.01.2020 14:15-18:00 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019 12:40-13:25 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Warsztaty Psychologii Motywacji 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 08:00-08:45,
13:30-19:30
ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Warsztat z elementami integracji sensorycznej 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 13:30-14:15 ul. Warszawska 5, 11-034 Stawiguda
Warsztaty projektowania i druku 3D 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 13:30-15:00 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi
Warsztaty typu LEGO WEDO 28.01.2019; 29.01.2019; 30.01.2019; 31.01.2019; 01.02.2019 08:30-10:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 28.01.2019;
29.01.2019;
30.01.2019;
31.01.2019;
01.02.2019
10:30-12:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 28.01.2019;
29.01.2019;
30.01.2019;
31.01.2019;
01.02.2019
12:30 – 14:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 28.01.2019;
29.01.2019;
30.01.2019;
1.01.2019;
01.02.2019
08:30 -10:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 28.01.2019;
29.01.2019;
30.01.2019;
31.01.2019;
01.02.2019
10:30-12:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 28.01.2019;
29.01.2019;
30.01.2019;
31.01.2019;
01.02.2019
12:30 – 14:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 06.03.2019 12:30 – 14:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 13.03.2019;
20.03.2019;
27.03.2019;
29.03.2019;
03.04.2019
12:30 – 14:45 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 2019-04-05 14:00-16:15 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 08.05.2019;
15.05.2019
12:30 – 14:45 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty typu LEGO WEDO 22.05.2019;
29.05.2019
12:30 – 14:00 Bartąg, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 17.05.2019; 24.05.2019; 31.05.2019; 07.06.2019; 07.06.2019; 20.09.2019; 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019 14:00-15:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 02.10.2019; 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020 13:30-14:15 Filia w Bartągu, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 02.10.2019;
11.10.2019;
18.10.2019;
25.10.2019;
08.11.2019;
15.11.2019;
22.11.2019;
29.11.2019;
06.12.2019;
13.12.2019;
20.12.2019;
10.01.2020;
17.01.2020;
07.02.2020;
14.02.2020;
21.02.2020;
28.02.2020;
06.03.2020
12:40-13:25 Filia w Bartągu, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Zajęcia Interdyscyplinarne – Warsztaty Metodą Eksperymentu 17.10.2019; 24.10.2019; 30.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019 13:15-14:45 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Warsztaty Efektywnej Nauki 23.09.2019; 30.09.2019; 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020 12:40-14:20 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Warsztaty Efektywnej Nauki 25.09.2019; 02.10.2019; 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020 12:40-14:20 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Warsztaty Efektywnej Nauki 27.09.2019; 04.10.2019; 11.10.2019; 18.10.2019; 25.10.2019; 08.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020 12:00-13:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 14:00-14:45 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 12.11.2019; 19.11.2019; 26.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 14:00-14:45 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 09.10.2019; 16.10.2019; 23.10.2019; 30.10.2019; 06.11.2019; 13.11.2019; 22.11.2019; 29.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 14:00-14:45 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 01.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019; 22.10.2019; 29.10.2019; 05.11.2019; 19.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 07:40-08:25 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z matematyki – zajęcia rozwijające 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 04.03.2020 12:30-14:00 Filia w Bartągu, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 27.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 05.03.2020 07:40-08:25 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 19.11.2019; 21.11.2019; 26.11.2019; 28.11.2019; 03.12.2019; 05.12.2019; 10.12.2019; 12.12.2019; 17.12.2019; 19.12.2019; 07.01.2020; 09.01.2020; 14.01.2020; 16.01.2020; 04.02.2020; 06.02.2020; 11.02.2020; 13.02.2020; 18.02.2020; 20.02.2020 12:40-13:25 Filia w Bartągu, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty programowania typu LEGO WEDO 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 11:30-13:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 20.01.2020; 21.01.2020; 22.01.2020; 23.01.2020; 24.01.2020 09:00-14:00 Filia w Bartągu, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Warsztaty programowania typu LEGO EV3 2020-03-06 14:00-16:25 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Zajęcia interdyscyplinarne 23.09.2019; 03.10.2019; 07.10.2019; 14.10.2019; 21.10.2019; 28.10.2019; 04.11.2019; 15.11.2019; 22.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 10.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020; 09.03.2020 14:00-14:45 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Szkoła Podstawowa w Kiwitach
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 06.05.2019; 08.05.2019; 13.05.2019; 15.05.2019; 20.05.2019; 22.05.2019; 27.05.2019; 29.05.2019; 03.06.2019; 05.06.2019; 10.06.2019; 12.06.2019; 10.09.2019; 17.09.2019; 24.09.2019 14:50-16:20 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Warsztaty Efektywnej Nauki II gr.: 09.05.2019; 15.05.2019; 16.05.2019; 22.05.2019; 23.05.2019; 29.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019; 10.09.2019; 17.09.2019; 24.09.2019; 02.10.2019; 08.10.2019; 15.10.2019 13:00-14:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Warsztaty Efektywnej Nauki III gr.: 09.05.2019; 16.05.2019; 23.05.2019; 30.05.2019; 06.06.2019; 13.06.2019; 12.09.2019; 19.09.2019; 26.09.2019; 03.10.2019; 10.10.2019; 17.10.2019; 24.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019 13:00-14:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Warsztaty Efektywnej Nauki IV gr.: 06.05.2019; 13.05.2019; 20.05.2019; 27.05.2019; 03.06.2019; 10.06.2019; 17.06.2019; 13.09.2019; 20.09.2019; 27.09.2019 14:00-16:15,
14:05-16:20
Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Warsztaty Efektywnej Nauki VII gr.: 08.05.2019; 15.05.2019; 22.05.2019; 27.05.2019; 05.06.2019; 12.06.2019; 11.09.2019; 18.09.2019; 25.09.2019; 02.10.2019 14:00-16:15 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Warsztaty Efektywnej Nauki 20.11.2019; 27.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 25.02.2020; 03.03.2020; 10.03.2020 13:10-14:50,
13:00-14:40
Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Warsztaty Efektywnej Nauki 20.11.2019; 27.11.2019; 03.12.2019; 10.12.2019; 17.12.2019; 07.01.2020; 14.01.2020; 04.02.2020; 11.02.2020; 18.02.2020; 25.02.2020; 10.03.2020 13:10-14:50,
13:00-14:40
Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 13.11.2019; 20.11.2019; 27.11.2019; 04.12.2019, 11.12.2019; 18.12.2019; 08.01.2020; 15.01.2020; 05.02.2020; 12.02.2020; 19.02.2020; 26.02.2020; 04.03.2020; 11.03.2020 14:05-14:50 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Zajęcia z języka obcego – zajęcia rozwijające 28.11.2019; 05.12.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020; 13.02.2020; 20.02.2020; 27.02.2020 14:50-16:20 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 15.11.2019; 22.11.2019; 06.12.2019; 13.12.2019; 20.12.2019; 10.01.2020; 17.01.2020; 07.02.2020; 14.02.2020; 21.02.2020; 28.02.2020; 06.03.2020 13:10-13:55 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Zajęcia z języka obcego – zajęcia wyrównawcze 18.11.2019; 25.11.2019; 02.12.2019; 09.12.2019; 16.12.2019; 13.01.2020; 03.02.2020; 17.02.2020; 24.02.2020; 02.03.2020 14:50-16:20 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Zajęcia interdyscyplinarne 11.12.2019;
18.12.2019;
8.01.2020;
15.01.2020;
05.02.2020;
12.02.2020,
04.03.2020;
11.03.2020
14:05-14:50 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
ZS-P w Dąbrówce
Zajęcia interdyscyplinarne 22.10.2019;
29.10.2019;
05.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
14.01.2020;
04.02.2020
14:30-16:00 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 21.10.2019;
28.10.2019;
04.11.2019;
18.11.2019;
25.11.2019;
02.12.2019;
09.12.2019;
16.12.2019;
13.01.2020;
03.02.2020
14:30-16:00 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki I gr.: 23.10.2019; 30.10.2019;
06.11.2019;
13.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
11.12.2019;
18.12.2019;
08.01.2020;
15.01.2020;
05.02.2020;
12.02.2020;
19.02.2020;
26.02.2020;
04.03.2020
14:30-16:00 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Warsztaty Efektywnej Nauki II gr.: 23.10.2019; 30.10.2019;
06.11.2019;
13.11.2019;
20.11.2019;
27.11.2019;
04.12.2019;
11.12.2019;
18.12.2019;
08.01.2020;
15.01.2020;
05.02.2020;
12.02.2020;
19.02.2020;
26.02.2020
12:45-14:15 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – wyrównawcze 31.10.2019; 07.11.2019; 14.11.2019; 21.11.2019; 28.11.2019; 12.12.2019; 19.12.2019; 09.01.2020; 16.01.2020; 06.02.2020 12:50-14:20 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Zajęcia z języka obcego – wyrównawcze 28.10.2019;
04.11.2019;
25.11.2019;
02.12.2019;
09.12.2019;
16.12.2019;
13.01.2020;
03.02.2020;
10.02.2020;
17.02.2020;
24.02.2020,
02.03.2020;
09.03.2020
13:40-14:25 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Zajęcia interdyscyplinarne 29.10.2019;
05.11.2019;
12.11.2019;
19.11.2019;
26.11.2019;
03.12.2019;
10.12.2019;
17.12.2019;
07.01.2020;
14.01.2020
12:45-14:15 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Zajęcia z matematyki – zajęcia wyrównawcze 13.02.2020;
20.02.2020;
27.02.2020;
04.03.2020;
11.03.2020
12:45-14:15 Dąbrówka 40, 12-250 Orzysz
Superwizje indywidualne 2019-10-31 08:00-09:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-10-31 09:30-11:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-10-31 11:00-12:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-10-31 12:30-14:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-20 13:30-15:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-20 15:00-16:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-20 16:30-18:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-21 13:00-14:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-21 14:30-16:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-22 13:00-14:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-22 14:30-16:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-28 15:00-16:30 ul. Kościelna 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-28 16:30-18:00 ul. Kościelna 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-11-28 18:00-19:30 ul. Kościelna 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-04 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-04 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-04 12:30-14:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-04 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-04 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-11 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-11 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-11 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-11 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-11 12:30-14:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-11 14:00-15:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-11 15:30-17:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-12 13:00-14:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-12 14:30-16:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-12 16:00-17:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-13 09:00-10:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-13 10:30-12:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-16 10:00-11:30 ul. Kościelna 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-16 11:30-13:00 ul. Kościelna 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-16 13:00-14:30 ul. Kościelna 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-16 14:30-16:00 ul. Kościelna 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2019-12-18 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-18 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-18 12:30-14:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-18 14:00-15:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2019-12-18 15:30-17:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-01-08 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-01-08 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-01-15 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-01-15 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-01-15 09:30-11:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-01-15 11:00-12:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-01-15 12:30-14:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-01-16 09:30-11:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-01-16 11:00-12:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-01-16 12:30-14:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-01-16 14:00-15:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-01-16 15:30-17:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-04 11:00-12:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-04 12:30-14:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-05 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-02-05 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-02-05 10:00-11:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-05 11:30-13:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-05 13:00-14:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-05 14:30-16:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-07 13:00-14:30 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-07 14:30-16:00 ul. A. Samulowskiego 1, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-11 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-02-12 09:30-11:00 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-02-12 11:00-12:30 Kiwity 63A, 11-106 Kiwity
Superwizje indywidualne 2020-02-12 09:30-11:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-12 11:00-12:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-12 12:30-14:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-13 08:30-10:00 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-13 10:00-11:30 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-14 09:00-10:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-14 10:30-12:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-17 11:30-13:00 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-17 13:00-14:30 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-17 14:30-16:00 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-18 12:30-14:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-18 14:00-15:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-18 15:30-17:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-19 11:30-13:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-19 13:00-14:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-20 14:00-15:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-20 13:00-14:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-20 11:00-13:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-21 09:30-11:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-21 11:00-12:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-24 11:30-13:00 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-24 13:00-14:30 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-24 14:30-16:00 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-25 09:30-11:00 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-02-25 11:00-12:30 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-02-26 13:00-14:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-26 14:30-16:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-02-27 11:00-12:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-02-28 09:00-10:30 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-02-28 12:00-13:30 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-02-28 13:30-15:00 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-03-02 13:00-14:30 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-02 14:30-16:00 Bartag, ul. Jeziorna 24, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-03 12:30-14:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-03 14:00-15:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-03 15:30-17:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-04 11:30-13:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-03-04 13:00-14:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-03-04 14:30-16:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-03-05 10:30-12:00 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-03-06 09:30-11:00 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-03-06 13:00-14:30 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-03-31 10:00-11:30 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-10 12:30-14:00 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-10 14:00-15:30 Ruś 4, 10-687 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-11 13:00-14:30 ul. Szkolna 8, 11-036 Gietrzwałd
Superwizje indywidualne 2020-04-07 08:00-09:30 ul. Leśna 1, 11-034 Stawiguda
Superwizje indywidualne 2020-03-17 09:30-11:00 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-17 11:00-12:30 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-19 09:00-10:30 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-20 09:00-10:30 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-20 10:30-12:00 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-20 12:00-13:30 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-23 08:00-09:30 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-03-25 11:00-12:30 ul. Popiełuszki 8/50 10-693 Olsztyn
Superwizje indywidualne 2020-04-01 10:00-11:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-01 11:30-13:00 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-01 13:00-14:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-02 11:00-12:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-02 12:30-14:00 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-02 14:00-15:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-03 11:00-12:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-06 10:00-11:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-06 11:30-13:00 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-07 10:00-11:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-07 12:30-14:00 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-07 14:00-15:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-08 10:00-11:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-15 10:00-11:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-29 11:00-12:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-08 11:30-13:00 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-15 11:30-13:00 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-16 12:00-13:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-16 14:00-15:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-20 10:00-11:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-20 12:00-13:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-22 12:00-13:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-22 13:30-15:00 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-27 10:00-11:30 Realizacja zdalna
Superwizje indywidualne 2020-04-29 14:30-16:00 Realizacja zdalna